شرکت سالم سازان اذر با برند کرالیچین در واقع کارخانه ای برای بسته بندی با کیفیت اعلا, سالم , زیبا و با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به هموطنان عزیز و بالا بردن سطح کیفی و کمی هرگونه ماده غذایی قابل بسته بندی مثل خوشکبار , حبوبات, ادویه جات , قندوشکر و ... می باشد.
از اهداف مهم ما : ارائه خدمات برتر از طریق تطبیق صد در صدی کیفیت و کمیت محصولات بسته بندی شده با استانداردهای ایران و بین المللی و همچنین رسیدن به خواست مصرف کنندگان و مشتریان گران قدر می باشد.
یکی دیگر از اهداف مهم در راستای ارائه محصولات , ارتقاء سطح کیفی ایمنی بهداشت تولید از پاک سازی محصولات اولیه و رسیدن به تولید محصولات ثانویه می باشد. وقتی محصول پاک , ایمن ,بسته بندی شده به دست مصرف کننده برسد , مصرف کننده نیز با خیالی آسوده از پاک بودن و بهداشت آن اقدام به استفاده از آن با اطمینان می نماید به طبع وقتی محصول آماده بسته بندی شده عاری از هرگونه ضایعات مثل فضولات جانوری , کلوخ , سنگ , تکه های اهن یا چوب و حتی ضایعات خود محصول باشد سطح ایمنی بهداشت و همینطور فیزیکی و شیمیایی محصول تضمین شده است .
ما با اطلاع از اولویت های خواست مشتری و مصرف کننده و با در نظر گرفتن کیفیت بالا و ارائه آن با قیمت هرچه نازل تر سعی در دست یابی به افزایش جلب رضایت مشتریان خود داریم و حتما در رفع انتقادات و کاستی ها خواهیم کوشید زیرا هدف اصلی جلب رضایت مصرف کننده خواهد بود زیرا بهترین خریدارها همان بهترین مصرف کننده ها و بهترین انتخاب گرها هستند .
این مهم میسر نخواهد شد مگر با برنامه ریزی دقیق , اقدامات مهم و به جا و اساسی و پیشگیری و کاهش از برخی اتفاقات ناخواسته و پیامدهی نابه هنجار و همینطور در نظر گرفتن و رعایت این نکته که داشتن محیط زیست عاری از هرگونه خرابی زیان در گرو رعایت همه جانبه تولید خوب , ارائه درست و مصرف بی اسراف از محصولات بدون ضایعات در نهایت ایمن کردن موارد اولیه و محصول نهایی تا رسیدن به دست مصرف کننده است .
محصولات عمده و مهم این کارخانه عبارتنداز خشکبار - ادویه جات- پودریجات - حبوبات - غلات -قندوشکر - چای و ... می باشد به همراه محصول جدید به نام پول بیبر (pulbiber) می باشد تولید پول بیبر (pulbiber) به طور خاص در انحصار کشور ترکیه می باشد. ما مفتخریم اولین وارد کننده پول بیبر (pulbiber) با مدرنترین دستگاه های روز دنیا به ایران هستیم.
ما مقتدرانه مدعی هستیم تمام قوانین استاندارد های ایران و بین المللی را رعایت کرده و انتقادات و پیشنهادات مشتریان را در بهبود روند کار کارخانه سرلوحه اقدامات بعدی خواهد بود همینطور سعی داریم در آینده ای نزدیک با گسترش بسته بندی انواع بیشتری از مواد غذایی و استفاده از تجهیزات و ماشین الات متنوع تر و بروزتر اروپایی , به درخواست های بازار ایران و حتی خارج ایران جامعه عمل بپوشانیم ما را در این امر یاری نمایید
مدیر عامل شرکت سالم سازان آذر

اطلاعات تماس


آذربایجان غربی - منطقه آزاد ماکو - شهرک صنعتی شماره یک - پلاک 6
مشاوره خرید: 02166343279 -- 09909070811
© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | unit It

آمار امروز :

بازدید امروز 102 بازدید دیروز 258 بازدید کل 419954

شرکت سالم سازان آذر با برند کرالیچین بسته بندی و پخش عمده انواع ادویه جات, بسته بندی و فروش عمده فلفل قرمز ترکی, ادویه pul biber بیبر, بسته بندی و پخش عمده انواع حبوبات, بسته بندی و پخش عمده انواع خشکبار, بسته بندی و پخش عمده انواع غلات فروش و پخش عمده به مراکز زیارتی – اقامتی-هتل ها-رستوران ها-کارخانجات-آماده همکاری با شرکت های پخش سراسر ایران .