بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع تاثيرفلفل سياه در كاهش دردهاي رماتيسمي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


تاثيرفلفل سياه در كاهش دردهاي رماتيسمي


رماتيسم چيست و بر چه قسمتهايي از بدن تاثير مي گذارد؟

رماتيسم بيماري است كه استخوان ها و مفاصل و بافت همبند را درگير مي كنند به كار مي رود. روماتيسم مفصلي به آرتريت روماتوئيد و روماتيسم قلبي به تب روماتيسمي گفته مي شود.اين بيماري ها در زنان شايع تر از مردان است. ولي برخي از انواع آن مثلا روماتيسم ستون فقرات در مردان شايع تر است .

مهمترين علائم روماتيسم مفصلي يا آرتريت روماتوئيد درد و خشكي صبحگاهي مفاصل بدن بخصوص دست همراه با احساس ضعف و خستگي است كه بصورت تدريج در عرض چند هفته تا چند ماه ايجاد شده و شدت ميابند.

شايع ترين نقطه اي از بدن به جز مفاصل و ستون مهره ها كه درگير روماتيسم مي شود، پوست است. اولين بروز علائم روماتيسمي از ناحيه پوست بوده و حتي اولين بروز آن با مشكلات پوستي و مقاومت به درمان هاي دارويي، همراه است. پوست، كليه ها، ريه، مغز، چشم ها از خطر روماتيسم در امان نيستند

 

 

.

 

تاثيرفلفل سياه در كاهش دردهاي رماتيسمي

 

فلفل سياه چيست و چگونه تهيه مي شود؟

فلفل گياهي است بالارونده و داراي ريشه‌هاي ساقه خيز و كوتاه كه ميوه آن ادويه‌اي است با طعم تند و سوزنده. گياهي دارويي - خوراكي و داراي طعمي تند.

فلفل از بوته‌اي باريك و بلند و در رنگهاي متنوعي چون سبز، قرمز، زرد، و نارنجي به دست مي‌آيد و براي خوش طعم كردن غذا از آن استفاده مي‌شود. دانه فلفل پس از خشك و ساييده شدن در رنگهاي سياه، سفيد و سرخ عرضه مي‌شود.

فلفل در هندوستان از دير باز به عنوان ادويه مورد استفاده بود. تا اواخر قرون وسطي فلفل از هندوستان به اروپا و ساير نقاط جهان تجارت مي‌شد. به خاطر ارزش اين گونه ادويه‌ها بود كه اروپايي‌ها در پي يافتن راه جديدي به هندوستان بودند. با كشف قاره آمريكا نوع جديدي از فلفل بومي قاره آمريكا كشف شد.

در يونان باستان از فلفل نه تنها به‌عنوان ادويه بلكه به عنوان پول و هديه استفاده مي‌شد. در قرون وسطي، سرمايه يك فرد براساس مقدار فلفل سياه ذخيره شده وي سنجيده مي‌شد. فلفل سياه علاوه بر طعم دادن به غذا، طعم كهنگي غذا را نيز مي‌گيرد.

چگونه از فلفل سياه براي كاهش دردهاي رماتيسمي استفاده كنيم؟

كساني كه رماتيسم مفاصلشان ره درد آورده فلفل سياه مصرف كنند شيوه مصرف فلفل سياه براي كاهش درد رماتيسم به شرح زير است:

ابتدا مقداري فلفل سياه را مقدار مناسبي از روغن زيتون مخلوط كنيد سپس مخلوط بدست آمده را بر مفاصل و نقاطي كه از دردر رماتيسم رنج مي برند بماليد. اين كار باعث كاهش دردهاي رماتيسمي مي شود. فلفل سياه همانقدر كه در بين مردم يك ادويه خوشمزه به شماره مي رود در بين پزشكان علي الخصوص پزشكان طب سنتي يك دارو گياهي فوق العاده محسوب مي گردد.

با در مقالات بعدي سايت همراه باشيد تا بيشتر با خواص دارويي فلفل سياه و ساير انواع و اقسام فلفل آشنا شويد

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input