بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع فروش عمده فلفل پول بيبر و فلفل قرمز می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


فروش عمده فلفل پول بيبر و فلفل قرمز


شركت سالم سازان آذر در  شهرها و استانهايي كه تاكنون نمايندگي ندارد هم اكنون نماينده فعال مي پذيرد. لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره ۰۹۱۲۱۰۷۸۳۳۲ تماس حاصل فرماييد. شرايط اعطاي نمايندگي بسيار ويژه و ايده آل مي باشد.

 
👈 شركت سالم سازان آذر با نام تجاري كراليچين بر آن شد بنا به استقبال قابل توجه هموطنان و مصرف كنندگان عزيز بسته بندي متفاوت محصولات خود را بخصوص در زمينه بسته بندي ادويه جات ارتقاء دهد. 
 
@salemsazanazar
 
به اين منظور علاوه بر بسته بندي هاي كوچك 40 - 60 - 80 - 350 گرمي براي مصارف خانگي بسته بندي هاي جديد به اوزان 4 و 15 كيلوگرم جهت مصارف در رستوران ها و هتلها و عطاري ها نيز قابل ارايه مي باشد كه با هماهنگي شركت مورد نظر آماده ارسال به كليه نقاط ايران مي باشد.
 
@salemsazanazar
 
 اين محصولات با تضمين ۱۰۰٪ خالص درجه يك و بدون مواد افزودني و  پركننده مي باشد و داراي گواهي بهداشت غذا دارو و نيز گواهي استاندارد از انگلستان و ليبل حلال از مالزي مي باشد و همچنين حبوبات اين شركت همچنان در همان اوزان قبل بصورت بسته بندي هاي ايمن و شكيل عرضه ميشود.
 
👈👈👈 جهت دريافت ليست قيمت روي لينك زير كليك كنيد و يا با شماره ۰۹۱۲۱۰۷۸۳۳۲  تماس حاصل فرماييد.
 
@salemsazanazar
 
(رضاييت مصرف كننده و هموطنان عزيز سر لوحه كارماست)
                   
    09121078332     آقاي رضايي

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input