قيمت دارچين اصل : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله دارچين اصل تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت پودر دارچين- قيمت هر كيلو چوب دارچين- قيمت دارچين سيگاري- چوب دارچين اصل- قيمت چوب دارچين فله- دارچين اصل و تقلبي- قيمت دارچين كاسيا - خريد دارچين قلم كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع قيمت دارچين اصل ا تا8درصد تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي -خريد می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


قيمت دارچين اصل : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله دارچين اصل تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت پودر دارچين- قيمت هر كيلو چوب دارچين- قيمت دارچين سيگاري- چوب دارچين اصل- قيمت چوب دارچين فله- دارچين اصل و تقلبي- قيمت دارچين كاسيا - خريد دارچين قلم كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

قيمت دارچين اصل ا تا8درصد تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي -خريد


قيمت دارچين اصل -  تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي - شركت سالم سازان اذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خوشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع قيمت پودر دارچين- قيمت هر كيلو چوب دارچين- قيمت دارچين سيگاري- چوب دارچين اصل- قيمت چوب دارچين فله- دارچين اصل و تقلبي- قيمت دارچين كاسيا - خريد دارچين قلم خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع دارچين اصل را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

قيمت دارچين اصل  - تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع  دارچين اصل در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد قيمت پودر دارچين- قيمت هر كيلو چوب دارچين- قيمت دارچين سيگاري- چوب دارچين اصل- قيمت چوب دارچين فله- دارچين اصل و تقلبي- قيمت دارچين كاسيا - خريد دارچين قلم با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از دارچين اصل  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

قيمت دارچين اصل تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و دارچين اصل كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber) به طور خاص در انحصار كشور تركيه مي باشد. ما مفتخريم اولين وارد كننده پول بيبر (pulbiber) با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا به ايران هستيم.

قيمت دارچين اصل ا تا8درصد تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي -خريد

دارچين چيست؟

دارچين ادويه اي است كه از پوست داخلي درخت سينامومام Cinnamomum گرفته مي شود.نوارهايي از پوسته داخلي درخت كه گرفته شده و خشك مي شود و به صورت رول هايي كه به نام چوب دارچين شناخته مي شوند به فروش مي رسند. خواص منحصر به فرد اين ادويه و طعم و عطر آن به دليل وجود ماده اي به نام سينامالدئيد cinnamaldehyde است.

دارچين كاسيا يا دارچين چيني

دارچين كاسيا از درخت سينامومام كاسيا Cinnamomum cassia كه به نام سينانومام آروماتيك Cinnamomum aromaticum هم شناخته مي شود بدست مي آيد.

محل توليد اين دارچين در جنوب چين است و از اين جهت به نام دارچين چيني هم شناخته مي شود با اين حال زيرگونه هاي متعددي از ن در سراسر شرق و جنوب آسيا وجود دارد. قيمت دارچين اصل -  دارچين كاسيا متمايل به رنگ قهو اي تيره با بافتي ضخيم تر و زبرتر از دارچين سلان است.

دارچين كاسيا كيفيت پايين تري داشته و بسيار ارزان تر بوده و در سراسر جهان رايج تر است و تقريبا در تمام سوپرماركت ها به فروش مي رسد. دارچين كاسيا مدت طولاني در آشپزي و طب سنتي چين مورد استفاده قرار مي گرفته است.

دارچين سيلان يا دارچين اصل

دارچين سيلان يا دارچين اصل بومي سريلانكا و بخش جنوبي هندوستان است و از پوسته داخلي درخت سينانومام وروم Cinnamomum verum بدست مي آيد. دارچين سيلان به رنگ قهوه اي روشن است و چوب هايي نازك و نرم دارد. اين ويژگي ها كيفيت و بافت مطلوبي به آن مي دهد. دارچين سيلان كمتر رايج است و به عنوان ادويه پخت و پز محسوب شده و بسيار گران تر از دارچين كاسيا است.

طعم آن ملايم و شيرين بوده و براي دسر بسيار مناسب است. قيمت دارچين اصل - مقدار سينامالدئيد در روغن آن بين 50 تا 60 درصد از در حالي كه مقدار سينامالدئيد در دارچين كاسيا 95 درصد است و به همين دليل عطر و طعم ملايم تري دارد.

هر دو نوع دارچين براي ديابتي ها مفيد است

دارچين به كنترل قند خون در افرد ديابتي كمك مي كند. بررسي 16 مطالعه حيواني در درمان ديابت نشان داده است كه پودر سيلان به عنوان مكمل باعث كاهش قند خون و افزايش حساسيت به انسولين مي شود. متاسفانه مطالعه انساني در اين زمينه انجام نشده.

از سوي ديگر مطالعات متعددي بر تاثير كاسيا بر انسان هاي مبتلا به ديابت نوع 2 انجام شده كه طي چند ماه قند خون ناشتا در اين افراد به ميزان قابل توجهي كاهش پيدا كرده است.

دوز استفاده از كاسيا بين 1 تا 6 گرم در روز بوده و عوار ض جانبي بسيار كمي داشته است. دارچين كاسيا حاوي كومارين است كه مي تواند مسموم كننده باشد . قيمت دارچين اصل -  كومارين Coumarin تركيبي است كه به طور طبيعي در چند گونه گياهي يافت مي شود و در دوزهاي بالا مي تواند براي بدن مضر باشد. كومارين در جوندگان باعث آسيب به كليه، كبد و ريه مي شود و حتي ممكن است باعث ايجاد سرطان شود. در انسان همين اثر ها ولي به صورت محدودتر را بوجود مي اورد.

دارچين كاسيا منبع بسيار غني از كومارين است. دارچين كاسيا حاوي حدود 1 درصد كومارين است در حالي كه مقدار آن در سيلان 0.004 درصد يا 250 بار كمتر است. بنابراين اگر دارچين كاسيا را در مقادير زياد و به عنوان دارو مصرف كنيد يعني حدود 1 تا 2 قاشق چايخوري در زور مي تواند باعث ايجاد آسيب به بدن شود. مقدار مجاز كومارين براي مصرف روزانه حدود 0.1 ميليگرم بر هر كيلوگرم وزن بدن است.

بنابراين اگر به طور مرتب و به عنوان دارو  يا به عنوان مكمل از دارچين استفاده مي كنيد حتما بايد نوع سيلان را مصرف كنيد و كاسيا براي شما خطرناك خواهد بود. دارچين سيلان ضمن اين كه كيفيت بالاتري دارد از نظر سلامت هم به بدن آسيبي نرسانده و مفيد تر است.

قيمت دارچين اصل - در اين مقاله در مورد موضوعات قيمت پودر دارچين- قيمت هر كيلو چوب دارچين- قيمت دارچين سيگاري- چوب دارچين اصل- قيمت چوب دارچين فله- دارچين اصل و تقلبي- قيمت دارچين كاسيا- خريد دارچين قلم مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input