پودر فلفل قرمز ايراني : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله پودر فلفل قرمز ايراني تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات فلفل تند-ادويه-فلفل قرمز-فلفل-فلفل قرمز پودر شده كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 درصد تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


پودر فلفل قرمز ايراني : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله پودر فلفل قرمز ايراني تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات فلفل تند-ادويه-فلفل قرمز-فلفل-فلفل قرمز پودر شده كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 درصد تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي


پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع فلفل تند-ادويه-فلفل قرمز-فلفل-فلفل قرمز پودر شده خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع پودر فلفل قرمز ايراني را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع پودر فلفل قرمز ايراني در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد فلفل تند-ادويه-فلفل قرمز-فلفل-فلفل قرمز پودر شده با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از پودر فلفل قرمز ايراني  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و پودر فلفل قرمز ايراني و فلفل تند-ادويه-فلفل قرمز-فلفل-فلفل قرمز پودر شده كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

 

پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 درصد  تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

پودر فلفل قرمز ايراني:

پودر فلفل قرمز ايراني يكي از پركاربردترين ادويه جات است كه از ديرباز تقريبا مورد استفاده تمامي جوامع بوده است. فلفل قرمز در طب سنتي ايران داراي طبع گرم و خشك مي باشد. همه انواع فلفل خواص تقريباً مشابهي دارند اما فلفل قرمز برخلاف فلفل سياه داري خاصيت آرام بخشي مي باشد. مهمترين ماده موجود در فلفل قرمز كپسايسين است كه مسئول ايحاد بسياري از خواص فلفل مي باشد.

خواص پودر فلفل قرمز ايراني:

خاصيت شگفت آور د پودر فلفل قرمز ايراني، توانايي كنترل درد در بدن است. در واقع فلفل، گردش خونرا بهبودمي بخشدو در نتيجه مواد لازم براي بهبود را به هر نوع جراحت و زخم مي رساند. به همين ترتيب اثر ضدالتهاب نيز دارد.همچنين پودر فلفل قرمز ايراني به معده كمك مي كند كه فرايند هضم غذا را بهتر انجام دهد. (البته اين دربارهافرادي است كه مبتلا به ناراحتي هاي معده نيستند.)تحقيقات نشان داده است كه فلفل قرمز دركاهش اشتها تاثير بسيار داشته و استفاده از آن در رژيم غذايي نيز در كاهش وزن بسيار مفيد و مؤثر است.

تحقيقات بيشماري نشان داده اند كه كاپسيسين موجود در فلفل از رشد تومورهاي سرطاني جلوگيري مي كند و حتي سبب از بين رفتن سلول هاي بدخيم مي شود. اثر اين ماده در از بين بردن تومورهاي پروستات و بيضه و سرطان هاي مرتبط با اختلال هورموني مشاهده شده است. پودر فلفل قرمز ايراني درعين حال كه نيرو بخش است ضد اسپاسم نيز مي باشد . براي كليه طحال و لوزالمعده مفيد است در موارد قفل شدن فك ها كه در برخي موارد رخ ميدهد اثر مفيد دارد . در مورد يبوست گرد پودر فلفل قرمز  ايراني مفيد است زيرا حركت دودي كشل روده ها را تحريك مي كند . براي حصول اين منظور هر روز به مقدار كم بايد با غذا مصرف شود .در سرماخوردگي ها مصرف فلفل قرمز با دوز بالا اثر مفيد و سريع دارد . منظور از دروز بالا در حدود 600 ميلي گرم تا يك گرم است. بديهي است دوز بالابراي اشخاص مختلف فرق مي كند برخي بيشتر از ديگران احتياج دارند .براي تسكين سرفه هاي شديد بخصوص در مواردي كه اخلاط زايدي در بيماري تنفسي هست. فلفل قرمز در بيرون انداختن اخلاط بسيار كمك مي كند و در نتيجه سرفه رفع مي شود.فلفل قرمز در موارد حمله هاي خفگي مبتلايان به اسم اثر مفيد دارد . ( البته اگر آلرژي نداشته باشند. )

پودر فلفل قرمز ايراني | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات فلفل تند-ادويه-فلفل قرمز-فلفل-فلفل قرمز پودر شده مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

 

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input