قيمت پودر تخم گشنيز : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله قيمت پودر تخم گشنيز تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات پودر گشنيز در چه غذاهايي استفاده ميشود-قيمت گشنيز ۱۴۰۰-پودر شنبليله-قيمت پودر پياز و سير-طرز تهيه پودر گشنيز-قيمت پودر پياز كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


قيمت پودر تخم گشنيز : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله قيمت پودر تخم گشنيز تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات پودر گشنيز در چه غذاهايي استفاده ميشود-قيمت گشنيز ۱۴۰۰-پودر شنبليله-قيمت پودر پياز و سير-طرز تهيه پودر گشنيز-قيمت پودر پياز كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي


قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع پودر گشنيز در چه غذاهايي استفاده ميشود-قيمت گشنيز ۱۴۰۰-پودر شنبليله-قيمت پودر پياز و سير-طرز تهيه پودر گشنيز-قيمت پودر پياز خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع قيمت پودر تخم گشنيز را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع قيمت پودر تخم گشنيز در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد پودر گشنيز در چه غذاهايي استفاده ميشود-قيمت گشنيز ۱۴۰۰-پودر شنبليله-قيمت پودر پياز و سير-طرز تهيه پودر گشنيز-قيمت پودر پياز با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قيمت پودر تخم گشنيز  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و قيمت پودر تخم گشنيز و پودر گشنيز در چه غذاهايي استفاده ميشود-قيمت گشنيز ۱۴۰۰-پودر شنبليله-قيمت پودر پياز و سير-طرز تهيه پودر گشنيز-قيمت پودر پياز كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

 

قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

گشنيز گياه بومي جنوب اروپا و مناطق مديترانه است و در بيشتر نقاط ايران نيز مي رويد. از زمان هاي قديم وجود داشته و حتي مورد مصرف مصري ها بوده است.

بقراط اين گياه را مي شناخته و براي درمان بيماري هاي مختلف از آن استفاده مي كرده است. در قرون وسطي ضعف جنسي را با گشنيز درمان مي كردند. پزشكان قديم عقيده داشتند گشنيز از سرايت امراض جلوگيري مي كند، از اين رو به افراد مبتلا به آبله دستور مي دادند كه آب گشنيز را به دور چشمهايشان بمالند تا ميكروب آبله به چشم ها سرايت نكند.

گشنيز گياهي است علفي و يك ساله، به رنگ سبز كه ارتفاع آن تا 80 سانتي متر نيز مي رسد. برگ هاي آن به دو شكل ظاهر مي شوند. آنهايي كه در قاعده ساقه وجود دارند به شكل دندانه دار و ديگري در طول ساقه كه باريك و نخي مي شود. قسمت مورد استفاده گياه، ساقه، برگ و ميوه آن است. ميوه گشنيز گرد و به رنگ زرد است. بوي تازه آن مطبوع نبوده و تقريباً بد بو است ، ولي بر اثر خشك شدن اين بو از بين رفته و خوشبو مي شود.

موارد استفاده گشنيز چيست؟ گشنيز تازه گياه معطري است كه در كوكو و آش استفاده مي شود. تخم آن را نيز تفت داده و پودر مي كنند و به عنوان ادويه خصوصاً در غذاهاي هندي ، در ادويه گرام ماسالا استفاده مي كنند. مخلوط پودر تخم گشنيز و زيره سبز در غذاهاي ايراني مثل خورش ها، عدسي  و عدس پلو  استفاده مي شود.

خواص دارويي گشنيز چيست؟ گشنيز و تخم گشنيز از نظر طب قديم ايران سرد و خشك است.

1) تخم گشنيز را پودر كرده و به نسبت مساوي با شكر يا عسل  مخلوط كنيد كه براي تقويت بدن بسيار مفيد است.

2) خوردن تخم گشنيز معده را تقويت مي كند و به همراه غذا به هضم آن كمك مي كند. معده و روده را ضد عفوني مي كند و كرم كش است. براي اين منظور 2 تا 5 گرم تخم بو داده آن مصرف شود.

3) تخم گشنيز ادرار آور است.

4) براي نرم كردن سينه از جوشانده تخم گشنيز استفاده مي كنند ، بدين صورت كه 10 تا 30 گرم از آن را در يك ليتر آب دم كرده و مانند چاي با شكر بنوشيد.

5) براي بر طرف كرن تب و سرماخوردگي  مفيد است. براي اين منظور يك سوپ رقيق از آب مرغ و گشنيز تازه تهيه كنيد و پس از چند مرتبه مصرف ، اثر معجزه آساي آن را ببينيد.

6) تخم گشنيز ، شير مادران شيرده  را زياد مي كند ، براي اين منظور بايد 2 تا 5 گرم از آن را با كمي عسل تناول كنند.

7) تخم گشنيز نيرو دهنده قلب و نشاط آور است.

8) تخم گشنيز قاعده آور است.

9) جوشانده تخم گشنيز يا خوردن تخم گشنيز بو داده ، اسهال خوني و بيماري هاي عفوني روده مثل تب تيفوئيد را بهبود مي بخشد، چون شديداً ميكروب كش است.

10) براي تسكين درد دندان تخم گشنيز بجويد.

شما عزيزان براي اطلاع از قيمت پودر گشنيز، مي‌توانيد با كارشناسان ما در مجموعه سالم سازان آذر تماس بگيريد.

قيمت پودر تخم گشنيز | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات پودر گشنيز در چه غذاهايي استفاده ميشود-قيمت گشنيز ۱۴۰۰-پودر شنبليله-قيمت پودر پياز و سير-طرز تهيه پودر گشنيز-قيمت پودر پياز مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input