قيمت ماش فله : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله قيمت ماش فله تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت ماش امروز-قيمت نخود زرد-قيمت ماش كشاورزي-قيمت نخود آبگوشتي كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع قيمت ماش فله | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


قيمت ماش فله : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله قيمت ماش فله تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت ماش امروز-قيمت نخود زرد-قيمت ماش كشاورزي-قيمت نخود آبگوشتي كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

قيمت ماش فله | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي


قيمت ماش فله | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت ماش امروز-قيمت نخود زرد-قيمت ماش كشاورزي-قيمت نخود آبگوشتي خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع قيمت ماش فله را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

قيمت ماش فله | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع قيمت ماش فله در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت ماش امروز-قيمت نخود زرد-قيمت ماش كشاورزي-قيمت نخود آبگوشتي با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قيمت ماش فله  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

قيمت ماش فله | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و قيمت ماش فله و قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت ماش امروز-قيمت نخود زرد-قيمت ماش كشاورزي-قيمت نخود آبگوشتي كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

 

قيمت ماش فله | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

ماش گياهي سبز رنگ است كه پس از برداشت گندم يا جو كاشته مي‌شود و معمولا در كنار عدس تركيبي جالب به وجود مي‌آورد. اين گياه خواصي فراوان را به نام خود ثبت كرده است كه سايت سالم سازان آذر قصد دارد تا امروز به بررسي اين خواص بپردازد، پس پيشنهاد مي‌كنيم با ما همراه باشيد.

ماش چيست؟ ماش گياه بومي هندوستان است امادر نقاط ديگر جهان مانند ايران نيز كشت مي‌شود. در ايران اين گياه پس از برداشت جو يا گندم كاشت شده و در فصل پاييز زماني كه دانه‌هاي آن سفت و غلاف‌هاي آن زرد يا سياه شد، در چند نوبت محصول آن برداشت مي‌شود. نام انگليسي ماش از لغتي هندي به معني «دانه سبز» مشتق شده‌ و در چين به سوياي سبز معروف است.

سابقه كشت و استفاده از ماش به چهار هزار سال پيش در جنوب هند باز مي‌گردد. در تايلند آثاري از استفاده و كشت ماش در ۲۲۰۰ سال پيش كشف شده‌ است. مصرف ماش آمريكا سالانه بيش از ده ميليون تن است، از اين رو بيش از ۷۵% ماش مصرفي اين كشور از خارج وارد مي‌شود.

ماش گياهي علفي، داراي ساقه زاويه‌دار به ارتفاع ۴۰ تا ۷۰ سانتيمتر و برگ‌هاي منتهي به پيچك مركب از ۴ تا ۷ زوج برگچه است. ماش با نام علمي Vigna radiata گياهي يك ساله و به شكل بوته يا بالا رونده است. ريشه‌هاي گياه مستقيم و مقداري منشعب است.

ساقه‌ها راست، ظريف، منشعب كرك دار، به رنگ سبز روشن و به ارتفاع ۴۵ تا ۹۰ سانتيمتر است. گل آذين به شكل خوشه و گل‌ها به رنگ ليمويي زرد بر روي دم گل بلندي قرار گرفته‌است. غلاف‌ها باريك، استوانه‌اي و كمي كرك دار است كه قبل از رسيدن سبز روشن يا سبز تيره و زمان رسيدن سبز مايل به قهوه‌اي يا سياه رنگ مي‌شود. در هر بوته ۲ تا ۸ غلاف و در هر غلاف ۱۰ تا ۲۰ بذر به رنگ سبز، طلايي، قهوه‌اي و سياه مشاهده مي‌شوند.

خواص ماش چيست؟

1. كاهش ميزان كلسترول: يكي از مهمترين خواص ماش، كاهش ميزان كلسترول بدن است. مطالعات نشان داده اند، آنتي اكسيدان هاي موجود درماش از ايجاد راديكال‌هاي آزاد در خون جلوگيري مي كنند. از ديگر خواص ماش، كنترل و كاهش ميزان التهاب است كه مي  تواند از قلب در برابر بيماري هاي قلبي محافظت كند.

2. كاهش فشار خون: تحقيقات درباره اين دانه نشان داده اند كه پپتيد‌هاي موجود در آن مي  توانند باعث كاهش تحرك عروق خوني و در نتيجه كاهش فشار خون  شوند .

3. مبارزه با سرطان و جلوگيري از گسترش آن: ماش داراي آنتي  اكسيدان هاي قوي است كه به كاهش استرس اكسيداتيو و مبارزه با سرطان كمك مي  كند. مطالعات نشان مي  دهند كه اين دانه داراي خاصيت ضد توموري است و از DNA در برابر آسيب ها و جهش  ها محافظت مي كند.

4. جلوگيري از ابتلا به ديابت نوع دو و درمان آن: مطالعات در اين زمينه نشان داده  اند كه ماش مي  تواند گلوكر خون، كلسترول تام و سطح تري  گليسريد را كاهش دهد. اين امر در افزايش پاسخ به انسولين و كاهش خطر ابتلا به ديابت نوع دو موثر است.

شما عزيزان مي‌توانيد براي اطلاع از قيمت ماش، با كارشناسان ما در مجموعه سالم سازان آذر تماس بگيريد.

قيمت ماش فله | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت ماش امروز-قيمت نخود زرد-قيمت ماش كشاورزي-قيمت نخود آبگوشتي مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input