قيمت ماش سياه : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله قيمت ماش سياه تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت نخود آبگوشتي-قيمت حبوبات 1400-قيمت ماش فله-قيمت عدس ديمي كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع قيمت ماش سياه | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


قيمت ماش سياه : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله قيمت ماش سياه تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت نخود آبگوشتي-قيمت حبوبات 1400-قيمت ماش فله-قيمت عدس ديمي  كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

قيمت ماش سياه | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي


قيمت ماش سياه | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت نخود آبگوشتي-قيمت حبوبات 1400-قيمت ماش فله-قيمت عدس ديمي  خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع قيمت ماش سياه را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

قيمت ماش سياه | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع قيمت ماش سياه در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت نخود آبگوشتي-قيمت حبوبات 1400-قيمت ماش فله-قيمت عدس ديمي  با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قيمت ماش سياه  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

قيمت ماش سياه | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و قيمت ماش سياه و قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت نخود آبگوشتي-قيمت حبوبات 1400-قيمت ماش فله-قيمت عدس ديمي  كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

 

قيمت ماش سياه | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

قره‌ماش يا ماش سياه ، لوبيايي است كه در شبه‌قاره هند رشد مي‌كند. مثل خويشاوندش ماش از سردهٔ لوبيا به سردهٔ ماش تغيير يافته و جزو آن طبقه‌بندي شده‌است. ماش سياه از هندوستان منشأ گرفته‌است. اين گياه از زمان‌هاي قديم در هندوستان كشت مي‌شد و يكي از مهمترين حبوبات آن كشور و پاكستان است و به‌طور گسترده‌اي در آشپزي پنجاب مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

ناحيه آندراي ساحلي در آندرا پرادش به خاطر ماش سياهش معروف است. بخش گنتور در آندرا پرادش در توليد ماش سياه رتبهٔ يك را به خود اختصاص داده‌است. ماش سياه به مناطق ديگر گرمسيري مثل:كارائيب، فيجي، موريس و آفريقا بيشتر توسط مهاجران هندي معرفي شده‌است.

خواص ماش سياه چيست؟

1) مزاج ماش با پوست، سرد و خشك است.

2) مزاج ماش پوست كنده معتدل است.

3) روغن بادام شيرين و ادويه‌هايي مثل سماق، تخم كافشه، خردل، دارچين، زنجبيل، زيره، فلفل و ميخك مصلح ماش هستند.

4) كالري ماش در ۱۰۰ گرم ۳۴۷ است.

5) استفاده زياد آن باعث زياد شدن خلط آن مي شود.

6) ماش عليرغم اينكه طبع سرد و خشكي دارند، اما باعث تحريك سودا نمي‌شوند.

7) ماش التهاب هاي صفرا را از بين مي برد.

8) تسكين دهنده سرفه است.

9) وجود پتاسيم در ماش باعث شستشوي كليه ها و پايين آوردن درجه اسيدي خون و منظم كردن ضربان قلب مي گردد.

10) به خاطر داشتن فسفر و كلسيم نقش آن در رشد اطفال انكارناپذير است.

11) به خاطر داشتن آهن براي اشخاص كم خون مفيد است.

12) ماش باعث افزايش ترشح انسولين در بدن مي گردد.

13) خوب است كه بدانيد ماش خاصيت چاق كنندگي ندارد در نتيجه كساني كه مي خواهند لاغر شوند يك وعده غذاي خود را جوانه پخته شده ماش قرار دهند.

14) كساني كه يبوست دارند و مي خواهند از ماش استفاده كنند بهتر است ابتدا ماش را قدري تفت داده سپس بلغور كرده پوست آن را بگيرند آن گاه غذا درست كنند.

15) كساني كه صرع دارند از ماش پوست كنده استفاده كنند.

16) خوردن ماش باعث ازدياد شير مي گردد.

17) كمك به توليد گلبول‌هاي سفيد خون و تقويت سيستم ايمني ني‌كند.

18) باعث بهبود عملكرد كبد و كاهش خطر ابتلا به زردي و يرقان مز‌شود.

19) بدون گلوتن و مناسب براي افراد مبتلا به سلياك است.

20) پيشگيري از پيري زودرس پوست به دليل دارا بودن فيتواستروژن

21) ماش مسكن درد بواسير است البته بايد پوست كنده آن خورده شود.

22) كساني كه سكسكه هاي مقاوم دارند با خوردن ماش پخته برطرف مي گردد.

23) خوردن ماش براي كساني كه مبتلا به خارش شديد بدن هستند مفيد مي باشد.

24) براي درمان ورم ماش تازه بجوشانيد، سپس له كنيد با زرده تخم مرغ مخلوط كرده بر موضع ورم بماليد.

25) مفيد براي زنان در دوران بارداري به دليل سرشار بودن از فيبر، فولات و آهن و كاهش قند خون از طريق بهبود عملكرد انسولين. شما عزيزان مي‌توانيد براي اطلاع از قيمت ماش سياه با كارشناسان ما در شركت بزرگ سالم سازان آذر تماس بگيريد.

قيمت ماش سياه | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات قيمت ماش كيلويي-قيمت ماش محلي-قيمت نخود آبگوشتي-قيمت حبوبات 1400-قيمت ماش فله-قيمت عدس ديمي  مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input