خريد ادويه گرام ماسالا : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله خريد ادويه گرام ماسالا تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات ادويه گرام ماسالا براي چي خوبه-ادويه گرام ماسالا -ادويه ماسالا چيست-خريد ادويه مراكشي-خريد ادويه رستوراني-فرق ادويه ماسالا با چاي ماسالا-خريد ادويه مكزيكي-خريد ادويه تندوري كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


خريد ادويه گرام ماسالا : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله خريد ادويه گرام ماسالا تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات ادويه گرام ماسالا براي چي خوبه-ادويه گرام ماسالا -ادويه ماسالا چيست-خريد ادويه مراكشي-خريد ادويه رستوراني-فرق ادويه ماسالا با چاي ماسالا-خريد ادويه مكزيكي-خريد ادويه تندوري كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي


خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع ادويه گرام ماسالا براي چي خوبه-ادويه گرام ماسالا -ادويه ماسالا چيست-خريد ادويه مراكشي-خريد ادويه رستوراني-فرق ادويه ماسالا با چاي ماسالا-خريد ادويه مكزيكي-خريد ادويه تندوري خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع خريد ادويه گرام ماسالا را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع خريد ادويه گرام ماسالا در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد ادويه گرام ماسالا براي چي خوبه-ادويه گرام ماسالا -ادويه ماسالا چيست-خريد ادويه مراكشي-خريد ادويه رستوراني-فرق ادويه ماسالا با چاي ماسالا-خريد ادويه مكزيكي-خريد ادويه تندوري با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از خريد ادويه گرام ماسالا  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و خريد ادويه گرام ماسالا و ادويه گرام ماسالا براي چي خوبه-ادويه گرام ماسالا -ادويه ماسالا چيست-خريد ادويه مراكشي-خريد ادويه رستوراني-فرق ادويه ماسالا با چاي ماسالا-خريد ادويه مكزيكي-خريد ادويه تندوري كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

 

خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

ادويه ماسالا يكي از ادويه هاي معروف هندي است كه به غذاهاي جهاني از جمله غذاهاي ايراني راه پيدا كرده است. افرادي كه به هند سفر مي كنند، معتقد هستند بازار ادويه آن، يكي از بازارهاي ديدني و خوش عطر در جهان است. اين ادويه اگر به درستي تهيه شود، طعم و عطر فوق العاده اي خواهد داشت. جالب است بدانيد هندي ها معتقد هستند تركيب مناسب ادويه جات در رژيم غذايي مي تواند با ايجاد تعادل بين بدن، ذهن و روح به سلامت كلي بدن انسان كمك كند.

ادويه ماسالا چيست؟

ادويه ماسالا با نام اصلي «گرام ماسالا» در هند شناخته مي شود. اصطلاح «گرام» در فرهنگ لغت هندي به معناي گرم و تند بوده و «ماسالا» به معني «مخلوط ادويه» است. به طور كلي مي توان گفت گرام ماسالا به تركيبي از ادويه جات گرم كننده بدن گفته مي شود كه تركيب جادويي آن، گرما را به بدن مي رساند، در نتيجه سم زدايي و متعادل كننده كل سيستم بدن است. پس در اين روزها كه غذاهاي سردي زياد شده است براي برطرف كردن سردي آنها مي توان از گرام ماسالا استفاده كرد. تركيبات اين ادويه معمولا برشته مي شوند تا طعم و عطر بيشتري به غذا يا ترشيجات بدهند.

مواد و تركيبات لازم براي تهيه ادويه ماسالا:

بايد بدانيد تهيه ادويه ماسالا داراي دستورالعمل واحدي نيست. مواد تشكيل دهنده بر اساس منطقه و ترجيحات فردي هر سرآشپزي متفاوت خواهد بود. به طور مثال گرام ماسالايي كه در شمال هند، از جمله منطقه پنجاب تهيه مي شود، فقط از فلفل سياه براي عنصر تندي اين ادويه استفاده مي شود و بقيه تركيبات بر پايه ادويه جات معطر و شيرين تمركز دارد و اين نوع گرام ماسالا بسيار ملايم خواهد بود. در حاليكه هر چه به طرف جنوب هند نزديك شويم، اين ادويه تندتر و به قولي داغ تر مي شود زيرا فلفل قرمز يكي از مواد اصلي تشكيل دهنده گرام هندي مي شود.

به هر حال تصميم با شماست كه اين ادويه را مي خواهيد به صورت شيرين يا تند استفاده كنيد. در ادامه مواد و تركيبات لازم براي تهيه گرام ماسالا آورده شده است، حال شما با توجه به ذائقه خود مي توانيد برخي تركيبات را حذف كنيد.

پودر زيره سبز: 3 قاشق غذاخوري

پودر تخم گشنيز: 2 قاشق مرباخوري

پودر هل سبز: 2 قاشق مرباخوري

پودر فلفل سياه: 2 قاشق مرباخوري

پودر دارچين: 5/1 قاشق مرباخوري

پودر ميخك: 1 قاشق مرباخوري

پودر جوز هندي: 1 قاشق مرباخوري

پودر فلفل قرمز: 1 قاشق چايخوري (قابل حذف بر اساس ذائقه)

پودر رازيانه: 5/1 قاشق چايخوري (قابل حذف بر اساس ذائقه)

پودر انيسون ستاره اي: 1 قاشق مرباخوري (قابل حذف بر اساس ذائقه)

پودر برگ بو: 1 قاشق مرباخوري (قابل حذف بر اساس ذائقه)

طرز تهيه ادويه گرام ماسالا:

طرز تهيه و تركيب ادويه ماسالا منحصر بفرد است. شايد تركيب ادويه جات ديگر را بعد از اينكه به پودر تبديل مي شدند يك تا دو دقيقه تفت مي داديد؛ اما گرام ماسالا قبل از اينكه به پودر تبديل شود بايد داخل تابه تفت داده شود يا بهتر است بگوييم برشته شود.

همه تركيبات گفته شده در قسمت قبل را به صورت چوب و دانه قبل از پودر شدن داخل يك تابه روي حرارات ملايم قرار دهيد، حدود 10 تا 15 دقيقه همان طور كه روي حرارت ملايم است، هم بزنيد. زماني كه بوي ادويه هاي برشته شده، فضا را پر كند و رنگ آنها كمي تيره شوند، زمان خاموش كردن حرارت زير تابه است. به هيچ وجه حرارت زير تابه را زياد نكنيد.

بعد از گذشت مدت زمان گفته شده، تركيبات تفت داده شده را داخل يك ظرف بريزيد و بگذاريد كاملا خنك شود. اگر عجله داريد مي توانيد ظرف حاوي تركيبات را به مدت چند دقيقه داخل فريزر بگذاريد. حالا نوبت آن رسيده است تا تركيبات كاملا سرد شده را با آسياب برقي يا هاون به پودر تبديل كنيد. عطر خيلي خوبي به مشام مي رسد. حالا پودر گرام ماسالاي تهيه شده را در يك ظرف در بسته گذاشته و در جاي خشك و خنكي نگهداري كنيد.

خواص ادويه گرام ماسالا:

دويه ماسالا با توجه به تركيباتي كه دارد داراي خواص بسياري است. اين ادويه هندي از سوء هاضمه جلوگيري كرده، آرامش بخش بوده و به عنوان ضدعفوني كننده بدن عمل مي كند. به سلامت دستگاه گوارش كمك كرده و سيستم ايمني بدن را تقويت مي بخشد، سوخت و ساز بدن را بالا مي برد. طعم منحصر بفرد و عطر ويژه اي كه دارد را نيز مي توان جز خواص اين گرام ماسالاي كم نظير دانست.

موارد استفاده از ادويه گرام ماسالا:

در برخي از مناطق هند از ادويه ماسالا فقط براي درست كردن ترشيجات استفاده مي شود ولي در برخي مناطق ديگر از اين ادويه گرم در تهيه غذا نيز استفاده مي شود. البته بايد بدانيد اضافه كردن گرام ماسالا به هر غذايي، باعث طعم دار شدن آن مي شود. از جمله اين غذاها مي توان به غذاهاي كبابي، برياني و سبزيجاتي مانند اسفناج و غذاهاي با پايه حبوبات اشاره كرد.

خريد ادويه گرام ماسالا | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات ادويه گرام ماسالا براي چي خوبه-ادويه گرام ماسالا -ادويه ماسالا چيست-خريد ادويه مراكشي-خريد ادويه رستوراني-فرق ادويه ماسالا با چاي ماسالا-خريد ادويه مكزيكي-خريد ادويه تندوري مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input