خريد آرد نشاسته : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله خريد آرد نشاسته تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت نشاسته ذرت كيلويي-قيمت ارد نشاسته ذرت-خريد نشاسته ذرت -طرز تهيه آرد نشاسته-قيمت نشاسته ذرت گلها-با آرد نشاسته گندم چي ميشه درست كرد-كاربرد آرد نشاسته گندم-قيمت نشاسته ذرت فله كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع خريد آرد نشاسته | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


خريد آرد نشاسته : شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين با افتخار اعلام مي نمايد كه كليه محصولات خود را از جمله خريد آرد نشاسته تا8% تخفيف ويژه و فروش عمده و جزئي با قيمتي رقابتي و كيفيتي اعلا در بين شركت هاي رقيب در بازار ايران و جهان در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. در اين مقاله به موضوعات قيمت نشاسته ذرت كيلويي-قيمت ارد نشاسته ذرت-خريد نشاسته ذرت -طرز تهيه آرد نشاسته-قيمت نشاسته ذرت گلها-با آرد نشاسته گندم چي ميشه درست كرد-كاربرد آرد نشاسته گندم-قيمت نشاسته ذرت فله كه تخصص شركت عظيم سالم سازان اذر مي باشد خواهيم پرداخت.

خريد آرد نشاسته | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي


خريد آرد نشاسته | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا, سالم , زيبا و با هدف خدمت رساني هرچه بهتر و بيشتر به هموطنان عزيز و بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد. در اين مطلب به موضوعات متنوع قيمت نشاسته ذرت كيلويي-قيمت ارد نشاسته ذرت-خريد نشاسته ذرت -طرز تهيه آرد نشاسته-قيمت نشاسته ذرت گلها-با آرد نشاسته گندم چي ميشه درست كرد-كاربرد آرد نشاسته گندم-قيمت نشاسته ذرت فله خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع خريد آرد نشاسته را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم و همچنين آماده همكاري با نهادها و ارگان هاي دولتي خصوصي و نيمه خصوصي مي باشيم.  

خريد آرد نشاسته | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين همچنين افتخار خود مي داند كه در ارائه و فروش انواع خريد آرد نشاسته در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد قيمت نشاسته ذرت كيلويي-قيمت ارد نشاسته ذرت-خريد نشاسته ذرت -طرز تهيه آرد نشاسته-قيمت نشاسته ذرت گلها-با آرد نشاسته گندم چي ميشه درست كرد-كاربرد آرد نشاسته گندم-قيمت نشاسته ذرت فله با ما همراه باشيد. شما هموطنان عزيز مي توانيد با خيال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از خريد آرد نشاسته  را در شركت عظيم سالم سازان اذر بررسي و انتخاب نماييد و ما نيز به شما خريداران محترم تضمين بالاترين كيفيت محصولات موجود در بازار را خواهيم داد. هدف ما ارائه خدمات برتر از طريق تطبيق صد در صدي كيفيت و كميت محصولات بسته بندي شده با استانداردهاي ايران و بين المللي و همچنين رسيدن به خواست مصرف كنندگان و مشتريان گران قدر مي باشد.

خريد آرد نشاسته | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و خريد آرد نشاسته و قيمت نشاسته ذرت كيلويي-قيمت ارد نشاسته ذرت-خريد نشاسته ذرت -طرز تهيه آرد نشاسته-قيمت نشاسته ذرت گلها-با آرد نشاسته گندم چي ميشه درست كرد-كاربرد آرد نشاسته گندم-قيمت نشاسته ذرت فله كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

 

خريد آرد نشاسته | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

آرد ها در ۲۳ دسته تقسيم شده اند و با موارد مصرف گوناگون عرضه ميشوندو در اينجا سعي داريم تا با تعدادي از اونها كه موارد مصرف بيشتري در تهيه دستورهاي روزانه خونگي دارند آشنا بشيم :

آردگندم:

روش توليد آرد گندم كه پرمصرف‌ترين آرد در كشور محسوب مي‌شود به اين صورت است كه ابتدا گندم را بوجاري (يعني تميز و پاك كردن گندم از سنگ، خار، خاشاك و… با استفاده از دستگاه‌هاي مختلف و الك‌هاي مخصوص) و سپس آن را با آسياب‌هاي فلزي استوانه‌اي كه به نام «وال» مشهور هستند، آرد مي‌كنند. در حال حاضر، آرد گندم در كشور ما با چهار روش مختلف براي توليد چهار نوع نان متفاوت تهيه مي‌شود. نوع اول آرد گندم، آرد «كامل» است كه پوسته گندم را هنگام آسياب كردن از آن جدا نمي‌كنند . از اين آرد براي تهيه نان سنگك استفاده مي‌شود.

به نوع دوم آرد گندم كه حدود ۱۲ درصد از پوسته آن توسط الك جدا شده است، آرد «خبازي» مي‌گويند كه اين آرد براي تهيه نان لواش و تافتون مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

آردي كه براي توليد نان بربري و فانتزي به كار مي‌رود هم همان آرد گندمي است كه حدود ۱۸ تا ۲۰ درصد از پوسته گندم از آن جدا شده است.

در نهايت هم ما آرد «نول» را داريم كه حدود ۲۵ تا ۲۸ درصد پوسته‌هاي گندم از آن جدا مي‌شود كه براي توليد شيريني و كيك كاربرد دارد.

محل نگه داري آرد بايد تميز، خشك، عاري از بو و حشرات باشد. آرد را در ظرف دربسته و در جاي خنك نگه داري كنيد؛ بايد بدانيد كه آرد مانده، بوي نا مي‌گيرد و در طعم كيك و شيريني تأثير بدي مي گذارد. الك كردن آرد علاوه بر اين‌كه باعث مي‌شود ذرات به هم چسبيده آرد از هم جدا شوند، بازدهي خمير را نيز افزايش مي‌دهد و باعث تكثير مخمرها و باكتري‌ها مي‌شود. همچنين الك كردن‌، بوي نا و كپك زدگي آرد و درصد رطوبت آن را نيز كاهش مي‌دهد.

چرا آردها ي مختلف با هم متفاوت اند و باعث ايجاد خصوصيات منحصر به فردي در ماده غذايي مي شوند؟

منابع توليدي هر كدام از آردها ، غلات و نژادهاي متفاوتي از آنها هستند. علاوه بر اين هر نوع آردي ميزان و نوع پروتئين، نشاسته، ويتامين و املاح منحصر به فرد خودش را دارد. به عنوان نمونه در تهيه انواع بيسكويت، كيك، كلوچه و… آرد به خصوصي نياز داريم تا بتوانيم خصوصيات بافتي منحصر به فرد آن محصول را ايجاد كنيم.

نقش آرد در فرمول ماده غذايي چيست؟

آرد در انواع فرآورده هاي صنايع غذايي و آشپزي به عنوان قوام دهنده استفاده مي شود. غلاتي كه آرد از آنها تهيه مي شوند منبع غني نشاسته هستند و اين تركيب خاصيت قوام دهندگي دارد. هنگامي كه نشاسته با آب تركيب شود و حرارت ببيند ذرات نشاسته متورم شده و حالت لعابي پيدا مي كند. بسياري از محصولات غذايي براي انسجام به اين قوام ناشي از نشاسته نياز دارند. به علاوه بعد از توليد خمير و حرارت دهي پروتئين هاي موجود در آرد منعقد شده و بافت مورد نظر را به وجود مي آورند.

روي بسته برخي آرد ها تعدادي صفر به چشم مي خورد. معني اين صفرها چيست؟

اين صفر ها رده بندي آردهاي گندم را بر اساس سبوس جدا شده از آنها نشان مي دهند. هرچه تعداد صفرها بيشتر باشد يعني سبوس بيشتري از آرد گرفته شده و آرد سفيدتر است. سفيد ترين آرد ۶ صفر است .

آرد سمولينا و ايرمك :

سمولينا فرآورده‌اي است كه حاصل آسياباني گندمي خاص به نام گندم دوروم ميباشد. سمولينا ماده اوليه اصلي توليد ماكاروني بوده و داراي رنگدانه‌هاي طبيعي زرد رنگ و آنتي اكسيدان‌هايي است. داراي مقادير فراواني ويتامين، پروتئين، املاح و مواد مغذي مفيدي است كه باعث افزايش كيفيت محصولات خميري، كه با آن توليد ميگردند .

آرد سمولينـا براي توليد ماكاروني استفاده مي شود و به دليل داشتن رنگدانه بتاكاروتن رنگ زرد كهربايي دارد. ذرات اين آرد بـسيار درشت تـر از ذرات آرد نـول هستـند و مقدار پروتـئين آن نسبت به ساير انواع آرد بيشتر است. در نتيجه نشاستـه در مغز ذره آرد مانده و ماكاروني حين پخت به هم نمي چسبد.

ايرميك:

در واقع مياني ترين قسمت گندم هست كه در هر ۱۰۰ تن گندم ۵ كيلو آرد ايرميك به دست مياد ايرميك به زبان فارسي ميشه خالص ترين جوانه گندمي كه هيچ سبوسي نداره و عمده ترين تفاوت ايرميك با سمولينا همين هست كه ايرميك سبوس نداره و خالصه ولي آرد سمولينا به نسبت مشخصي سبوس دارند به همين خاطر است كه ايرميك يا همان جوانه گندم خالص براي رشد كودكان در سن رشد خيلي توصيه ميشه. علت استفاده نكردن كارخانجات ماكاروني از آرد ايرميك به صرفه نبودن اون هست چون كسي حاضر نميشه ۲۰ هزار تومن به ۱ بسته ماكاروني ۵۰۰ گرمي بده . البته جا داره اين توضيح رو اضافه كنم كه اكثرا” اين دو آرد رو يكي مي دونن و بجاي هم استفاده مي كنن ولي از لحاظ علم تغذيه اين تفاوت بين ايرميك و سمولينا وجود داره .”

آرد نخودچي:

براي تهيه آرد نخودچي در منزل، نخودچي پوست گرفته و بي‌نمك را بكوبيد يا آسياب كنيد؛ سپس از پارچه حرير يا الك بسيار ريز عبور دهيد. اين نوع آرد را در ظرف دربسته و در جاي خنك نگه داري كنيد.

اين آرد درتهيه شامي ها ، كوفته ها ، شيريني پزي و …. مورد استفاده قرار ميگيرد

آرد برنج (براي تهيه برخي شيريني ها، سوپ ها و فرني )

به برنجي كه تازه برداشت شده و داراي پوسته است، شلتوك گفته مي‌شود. براي جدا كردن دانه‌هاي برنج از پوسته رويي‌شان، آن‌ها را به كارخانه‌هاي شاليكوبي يا برنج‌كوبي مي‌برند. طي فرآيند شاليكوبي و تبديل شلتوك به برنج سفيد، برخي از دانه‌هاي برنج، شكسته مي‌شوند كه اين دانه‌هاي شكسته را توسط الك از دانه‌هاي كامل جدا مي‌كنند. بخشي از اين دانه‌ها كه زياد خرد نشده باشند به عنوان برنج نيم‌دانه روانه بازار مي‌شوند اما دانه‌هايي كه بيش از اندازه شكسته و قابل ‌استفاده نباشند را براي تهيه آرد برنج مورد استفاده قرار مي‌دهند. آرد برنج با آسياب كردن اين دانه‌هاي شكسته توليد مي‌شود.

كاربرد: آرد برنج در صنايع غذايي كاربرد چنداني ندارد و از آن بيشتر در تركيب سوپ، آش، كوكو، كتلت و فرني‌هاي حاضري كمك گرفته مي‌شود. البته نان برنجي‌هاي موجود در شيريني‌پزي‌ها هم با استفاده از آرد برنج تهيه مي‌شوند.

براي تهيه خانگي اين آرد :

برنج پاك كرده را يك شبانه روز در آب سرد بخيسانيد (برنج نيم دانه استفاده كنيد، زيرا نشاسته بيشتري دارد). آب برنج را خالي و برنج را در سيني پهن كنيد و زير آفتاب بگذاريد تا خشك شود؛ سپس برنج را بكوبيد يا آسياب كنيد. برنج آسياب شده را از پارچه حرير يا الك بسيار ريز عبور دهيد. آرد برنج تهيه شده را در ظرف در بسته يا در جاي خنك نگه داري كنيد. براي تردتر شدن شيريني، مي توان كمي آرد برنج به خمير شيريني اضافه كرد.

آرد جوانه:

براي تهيه آرد جوانه، بايد دانه جوانه‌زده را در آفتاب بگذاريد تا خشك شود؛ سپس آسياب كنيد. هر چه جوانه بيشتر رشد كرده باشد، مقدار نشاسته در آرد كمتر خواهد بود.

آرد گندم جوانه زده به نام «مالت» در بازار عرضه مي‌شود. از جوانه‌هاي گندم، جو، برنج، ماش، عدس و لوبيا هم مي‌توان آرد جوانه تهيه كرد. شما مي توانيد از اين آرد، براي تهيه انواع كلوچه، حلوا، سمنو و سوهان استفاده كنيد.

آرد جو:

آردي كه از اسياب و الك كردن جو بدست مي آيد ، البته مي توان از باقيمانده كارخانجات تهيه جو پوست كنده و يا بلغور جو نيز براي اين منظور استفاده كرد.

دانه‌هاي جو را پس از بوجاري در كارخانه، با آسياب‌هاي فلزي استوانه‌اي تحت فشار قرار مي‌دهند و آن‌ها را آسياب و آرد مي‌كنند. پس از تهيه آرد جو مي‌توان سبوس آن را با استفاده از الك‌هايي مخصوص و با درصدهاي مختلفي جدا كرد، يعني آرد جو را هم مانند آرد گندم مي‌توان به صورت كامل توليد يا اين كه سبوس آن را جدا كرد.

كاربرد: آرد جو را با آرد گندم مخلوط و از آن براي توليد نان در نانوايي‌هاي مختلف استفاده مي‌كنند و نان‌هاي توليد شده از تركيب آرد جو و گندم را با عنوان نان جو يا نان رژيمي به فروش مي‌رسانند. گاهي براي توليد برخي از كيك‌ها و كلوچه‌ها هم درصدي آرد جو به مواد اوليه آن‌ها مي‌افزايند. ناگفته نماند كه آرد جو از نظر پروتئيني بسيار غني است و به همين دليل از جو براي خوراك دام هم استفاده مي‌كنند. براي تهيه مالت به منظور توليد ماءالشعير در صنايع غذايي هم به محصولي مانند جو نياز است.

آرد سوخاري:

آردي كه از آرد گندم (حداكثر ۸۰ درصد استخراج) پس از طي مراحل مناسب تخمير و پخت و يا از خورد كردن و الك كردن انواع نان سوخاري و سفيد مانند (نان ساندويچي ، نان سفيد ، نان تست ، نان همبرگر ، بروتشن و باكت) تحت شرايط بهداشتي نتيجه مي شود

آرد ذرت:

براي تهيه آرد ذرت، ابتدا دانه‌هاي ذرت را از خوشه آن جدا و در كارخانه توليد آرد هم آن‌ها را بوجاري مي‌كنند. دانه‌هاي جداشده را براي بالا بردن مدت زمان ماندگاريشان، خشك مي‌كنند و اگر قرار باشد از آن‌ها آردي تهيه شود، براي مدتي دانه‌ها را مي‌خيسانند تا پوسته ضخيم و رويي آن‌ها كمي نرم شوند. سپس آن‌ها را با آسياب‌هاي مخصوصي مالش مي‌دهند تا پوسته رويي از مغز داخليشان جدا شود. در نهايت هم مغز داخل ذرت را دوباره خشك و آسياب مي‌كنند تا آرد ذرت يكدستي را به دست آورند.

كاربرد: از اين آرد هم براي توليد انواع كيك، كلوچه يا شيريني كمك گرفته مي‌شود. ضمن اينكه آرد ذرت هم مانند آرد سيب‌زميني يكي از مواد تشكيل‌دهنده برخي از سوپ‌هاي حاضري و اسنك‌هاي موجود در بازار است.

آرد سيب‌زميني:

روش توليد آرد سيب‌زميني به اين صورت است كه ابتدا سيب‌زميني‌ها را پس از ورود به كارخانه به خوبي مي‌شويند و آن‌ها را از هرگونه آلودگي پاك مي‌كنند. سپس آن‌ها را با پوستشان كمي آب‌پز و له مي‌كنند. از له كردن سيب‌زميني‌ها، خمير نسبتاً شلي به دست مي‌آيد كه اين خمير را براي جدا كردن پوسته‌هاي سيب‌زميني از صافي‌هاي مخصوصي هم مي‌گذرانند. در نهايت هم خمير سيب‌زميني را با روش‌هاي مختلفي مانند اسپري دِراير يا دِرام دِراير خشك و سپس آن را پودر و آسياب مي‌كنند و آرد سيب‌زميني را از آن به دست مي‌آورند.

كاربرد: از آرد سيب‌زميني در تهيه فرآورده‌هاي غذايي مختلفي مانند انواع كوكو و كتلت‌هاي آماده يا سوپ‌هاي حاضري استفاده مي‌شود.

انواع نشاسته :

نشاسته گندم :

ابتدا گندم در كارخانجات آرد به آرد مخصوص تهيه نشاسته (آرد ۲۳%) تبديل ميشود. در بدو ورود آرد مورد آناليز آزمايشگاهي قرار گرفته و در صورت تاييد كليه فاكتورها مورد پذيرش قرار ميگيرد. آرد با آب به نسبت ۱ به ۱۰ در دستگاه خمير ساز مخلوط شده پس از گذراندن دوره خواب خمير در دستگاه مخصوص مورد شستشو قرار ميگيرد و دو محصول شيرابه نشاسته (مايع) و گلوتن(خمير) بدست مي آيد.

شيرابه نشاسته پس از جداسازي ناخالصي هايش و گذراندن از دستگاه هاي مخصوص به شكل نشاسته كيكي در مي آيد. اين كيك ها پس از قطعه قطعه شدن به داخل خشك كن هاي ثابت به شكل شاخه هاي نشاسته در مي آيد كه در كارتن يا بسته هاي سلفوني بسته بندي و راهي بازار مصرف ميشوند.

نوع پودر خوراكي و صنعتي نشاسته از عبور نشاسته از فلاش دراير بدست مي آيد.و اما خمير گلوتن وارد خشك كن فلاش دراير شده و به صورت پودر بسته بندي مي گردد.پر واضح است آزمايشات كنترل كيفيت در طول مدت توليد بر روي مواد اوليه حين فرآيند و محصول نهايي انجام ميگيرد تا محصول نهايي منطبق با استانداردهاي لازم باشد

نشاسته سيب زميني :

براي تهيه اين نشاسته در منزل  ابتدا سيب زميني خام را پوست بكنيد و رنده كنيد.  سپس، رنده آنرا در يك پارچه كتاني بريزيد  و به آرامي فشار دهيد تا شيره سيب‌زميني خارج شود. اين كار را ميتوانيد با پارچه دو لا انجام دهيد . عصاره را درون ظرفي ريخته و اجازه دهيد مدتي بماند و ته نشين شود و سپس، عصاره رويي را خالي كنيد . ته ظرف آنچه باقي مانده همان  نشاسته سيب زميني هست .

و اما  نشاسته ذرت و تفاوت اون با آرد ذرت كه سؤال خيلي از دوستانمون تا حالا بوده  :

آرد ذرت خارجي ( سفيد رنگ ) با نشاسته ذرت خارجي ( سفيد رنگ ) يكي هست و بين دو انگشت صداي غژ غژ مي ده ولي با آرد ذرت ايراني (زرد رنگ ) فرق داره . چرا ؟ براي اينكه آرد ذرت خارجي ها از ذرت سفيد ( عين مرواريد سفيده ) بوجود مي آد ولي آرد ذرت ايراني از ذرت زرد ( كه همه مي شناسيم ) درست مي شه . كيفيت و بافت آرد ذرت خارجي خيلي بالاتر از آرد ذرت ايراني هست و باعث مي شه شيريني يا هر خمير يا دسري كه با اون درست مي شه لطيف تر و خوشمزه تر بشه ولي آرد ذرت هاي ايراني دونه درشت هستن و لطافت آرد ذرت خارجي ها رو ندارن . پس براي اينكه كيفيت شيريني ها و دسرها و كيك ها تون خوب باشه آرد ذرت ايراني رو جايگزين خارجي نكنيد .

حالا چرا بعضي  دستورها مي گن آرد ذرت و بعضي دستورها مي گن نشاسته ذرت و آيا مي شه اين دو رو بجاي هم استفاده كرد ؟ در بعضي از كشورها از كلمه آرد ذرت و در بعضي كشورهاي ديگه به جاي آرد ذرت ، نشاسته ذرت استفاده مي كنن ( كه درواقع هر دو يكي هست ) ولي موقع ترجمه دستورات به فارسي ، اين دو از هم جدا شده اند . ( منبع ويكي پديا )

آرد چاودار :

چاودار نوعي گياه غله اي بومي آسياي مركزي است و در كشورهاي سوريه، ارمنستان و ايران وجود دارد. دانه هاي چاودار شبيه دانه هاي گندم است.

اين گياه كه اغلب از آن به صورت آرد استفاده مي شود، انواع متفاوتي دارد. به گزارش «ehow» آردهايي كه از اين غله به دست مي آيد عبارت است از آرد كم رنگ كه اغلب سبوس آن گرفته مي شود و آرد تيره كه اغلب سبوس و جوانه را در خود حفظ مي كند و منبع منيزيم ، مواد معدني، اسيد فوليك، تيامين و نياسين است. آرد چاودار نسبت به آرد گندم ماده مغذي بيشتري را در خود حفظ مي كند زيرا به سختي مي توان سبوس و جوانه ها را از آن جدا كرد.

خواص:

ميزان بالاي آب موجود در نان چاودار باعث مي شود زودتر احساس سيري كنيد.

اين گياه عملكرد سلول هاي بتاراكه انسولين ترشح مي كند بهبود مي بخشد و باعث واكنش بهتري مي شود.هم چنين با ايجاد سيري به بيماران ديابتي كمك مي كند تا غذاي كمتري بخورند.

منبع فيبر قابل حل است و در كاهش كلسترول مفيد است.

منيزيم موجود در آن فشار خون را كنترل مي كند و براي سلامت قلب مفيد است.

مصرف حداقل ۶ وعده چاودار در هفته به زنان يائسه توصيه شده است . چاودار روند تصلب شرائين را كند مي كند و مانع از تشكيل رسوب در رگ هاي خوني مي شود.

فيبر موجود در آن با چسبيدن به سموم به دفع آن ها كمك مي كند

خريد آرد نشاسته | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات قيمت نشاسته ذرت كيلويي-قيمت ارد نشاسته ذرت-خريد نشاسته ذرت -طرز تهيه آرد نشاسته-قيمت نشاسته ذرت گلها-با آرد نشاسته گندم چي ميشه درست كرد-كاربرد آرد نشاسته گندم-قيمت نشاسته ذرت فله مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 يا با استفاده از ايميل  info@salemsazanazar.com در ارتباط باشيد.

© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | Design by google input