نخود یک محصول پرمصرف است و برای تأمین نیاز به آن می‌توان به سوپرمارکت‌ها، بازارهای محلی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های خشکبار مراجعه کرد. در این مکان‌ها، می‌توان انواع نخود را در بسته‌بندی‌های مختلف و با کیفیت‌های متفاوت پیدا کرد.

بازدیدی کننده گرامی :
شما هم اکنون در حال مطالعه مقاله با موضوع مرکز خرید نخود | تا 8 % تخفیف 100% خالص و درجه یک - خرید عمده و جزئی می باشید. در صورتی که تمایل به خرید و دریافت لیست قیمت های این محصول به صورت مستقیم از کارخانه سالم سازان آذر با برند معروف کرالیچین را دارید, لطفا با کلیک کردن بر روی لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت شده و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر از کارخانه سالم سازان آذر با شماره مدیر فروش تماس گرفته و نسبت به دریافت مشاوره خرید و یا لیست قیمت اقدام نمایید .
صفحه اصلی سایت سالم سازان آذر (کرالیچین)


نخود یک محصول پرمصرف است و برای تأمین نیاز به آن می‌توان به سوپرمارکت‌ها، بازارهای محلی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های خشکبار مراجعه کرد. در این مکان‌ها، می‌توان انواع نخود را در بسته‌بندی‌های مختلف و با کیفیت‌های متفاوت پیدا کرد.

مرکز خرید نخود | تا 8 % تخفیف 100% خالص و درجه یک - خرید عمده و جزئیهمچنين، مي‌توانيد به صورت آنلاين از فروشگاه‌هاي اينترنتي خريد نخود كنيد. در اينترنت، برخي از فروشگاه‌ها به‌صورت ويژه‌اي به فروش نخود و ساير خشكبارها مي‌پردازند. در اين روش، مي‌توانيد با مقايسه قيمت‌ها و كيفيت‌هاي مختلف، به راحتي به انتخاب بهترين محصول براي خود برسيد.

در كل، براي خريد نخود، مي‌توانيد به سوپرماركت‌ها، بازارهاي محلي، فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي، فروشگاه‌هاي خشكبار و فروشگاه‌هاي اينترنتي مراجعه كرده و با بررسي قيمت‌ها و كيفيت‌هاي مختلف، بهترين گزينه را براي خود انتخاب كنيد.

مركز خريد نخود | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - شركت سالم سازان آذر با برند كراليچين در واقع كارخانه اي براي بسته بندي با كيفيت اعلا با هدف بالا بردن سطح كيفي و كمي هرگونه ماده غذايي قابل بسته بندي مثل ادويه جات , خشكبار , حبوبات, قندوشكر و ... مي باشد .در اين مطلب به موضوعات متنوع قيمت نخود عمده - قيمت نخود قرمز در آذرشهر - قيمت نخود در بازار - قيمت نخود كرمانشاه 1400خواهيم پرداخت . ما كليه محصولات خود را از جمله انواع مركز خريد نخود را باضمانت كيفيت برتر كالا در اختيار خريداران و مشتريان عزيز قرار مي دهيم.

مركز خريد نخود | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي توليد شده توسط شركت عظيم سالم سازان آذر با برند كراليچين مي باشد. محصولات عمده و مهم اين كارخانه عبارتنداز خشكبار - ادويه جات- پودريجات - حبوبات - غلات -قندوشكر - چاي و مركز خريد نخود و قيمت نخود عمده - قيمت نخود قرمز در آذرشهر - قيمت نخود در بازار - قيمت نخود كرمانشاه 1400كه به همراه محصول جديد به نام پول بيبر (pulbiber) مي باشد، توليد پول بيبر (pulbiber)  در ابتدا به طور خاص در انحصار كشور تركيه بود. ما مفتخريم توانسته اييم پول بيبر (pulbiber) را با مدرنترين دستگاه هاي روز دنيا در داخل ايران توليد نماييم.

مركز خريد نخود | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

حبوبات نخود يكي از قديمي ترين موادغذايي اززمانهاي بسياردور است و كشت نخود اكثراً در مديترانه مرسوم بوده است.
ازمديترانه به مرور زمان دركشورهاي ديگر مانند هند وديگرجاهاي آسيا گسترش يافت وكم كم به كل جهان نفوذ پيداكرد ودر سفره هاي مردم جايگاه بخصوصي رابه خود اختصاص داد. حبوبات در رونق دادن به صنعت كشاورزي جايگاه ويژه اي دارد واز نظر درآمد و رونق اقتصادي در جهان بعد از گندم جايگاه دوم را به خود اختصاص داده است.
كشت حبوبات براي كشاورزان اگر از روي علم وبسته به موقعيت جغرافيايي وآب وهوايي سود بسيار به همراه دارد .
دربين حبوبات نخود از نظر درآمد و رونق اقتصادي به خوبي شناخته شده ميباشد.
نخود
همچنين براي مزارع كشاورزي از نظر مواد معدني ومغذي كه دارد بسيار براي زمين وحاصل بودن خاك اهميت دارد.
گياه نخود به خاطر باكتري هايي كه درريشه وعلف وساقه دارد ميتواند نيتروژن هوارا در خاك تثبيت كند و همين امر باعث افزايش حاصلخيزي خاك گردد.
خريد و فروش نخود
همينطور كه ميدانيد نخود در اكثر نقاط غرب كشوركشت ميشود ولي از نظر كيفيت بهترين نخود دراستان هاي كرمانشاه ،لرستان، كردستان،آذربايجان و همدان كشت ميشود.
 هركدام از اين استانها نخود خام مناسب با موقعيت جغرافيايي و آب وهوايي خود را كشت مي كنند.
نخود فلافلي كرمانشاه
براي مثال كرمانشاه ولرستان اكثراً نخود سفيد كشت ميكنند ودر استان كردستان در شهرهايي كه در نزديكي استان كرمانشاه هستند نخود سفيد ودر شهرهايي كه روبه آذربايجان غربي قرار دارند اكثراً نخود قرمزيا نخود رنگي درهم كشت ميكنند.
 اكثراً در توليد محصول لپه مصرف ميشود. مراكز خريد نخود دراكثر شهرها وجود دارد وازاين طريق كل نخودها از طريق واسطه ها و كشاورزان جمع آوري ميشود وبه انبارهاي بزرگ نخود اكثراً در كرمانشاه و همين طور در تهران انتقال پيدا ميكند ودراين مراكز نخودها را دسته بندي ودركيسه ها يا بسته بندي هاي مختلف و مناسب جهت پخش به صورت عمده و خرده فروشي پخش ميكنيم تا مصرف كنندگان محصول نخود تازه در اختيار داشته باشند.
قيمت عمده نخود كرمانشاه حبوبات نخود از نظر قيمت و كيفيت تنوع زيادي دارد .
از اين رو در عمده فروشي هاي حبوبات يا مراكز تهيه نخود باقيمتهاي متفاوت روبه رو مي‌شويم. براي خريد محصول نخود باكيفيت وقيمت مناسب بايد به مراكز وفروشگاههاي معتبر رجوع كنيد تا محصول نخود را به ضمانت كيفيت و قيمت مناسب در اختيار شما قرار دهند.
نخود آبگوشتي
در سطح كشور براي دردسترس بودن محصولات حبوبات ونخود زياد است واز اين طريق ميتوانيد حبوبات مورد نظر خودرا تهيه نماييد.
پيش بيني قيمت حبوبات ، نخود درايران حبوبات در مقايسه با سالهاي گذشته از نظر قيمت افزايش زيادي پيدا كرد .
افزايش قيمت حبوبات در سطح جهان بر اثر تغيير جو آب و هوايي كه رخ داد وبا بارندگي هاي نابجايي كه اتفاق افتاد وهمين طور جنگ بين روسيه و اوكراين باعث افزايش چشمگير قيمتهاي حبوبات گشت.
در قسمت‌هاي مختلف جهان كه بي آبي و بارندگي كم باعث كم شدن بهره برداري در حبوبات گرديد. در كشور ايران به خاطر شرايط سياسي و اقتصادي وبه خاطر واردات حبوبات ازجمله نخودهاي بي كيفيت خارجي در قيمت گذاري محصول نخود باكيفيت ايراني تاثير به سزايي دارد.
از همين رو نخودكاران ايراني براي به صرفه بودن قيمت عمده نخود سفيد اكثر نخودهاي باكيفيت را براي صادرات دربازارهاي خارج از كشور به فروش مي‌رسانند.
نخود آذرشهر
واردات بي رويه نخود هاي كم كيفيت خارجي باعث كم رونقي بازار نخود ايراني شده و همين امر باعث ميشود كه كشاورزان از توليد نخود دلسرد شوند و به كشت محصولاتي كه منافع و سود كمي را در بر دارد روي بياورند.
فروش عمده نخود صادراتي صادرات براي رونق اقتصادي كشور امري ضروري است ولي براي كالاهايي كه توليد آن كالا يا محصول در سطحي باشد كه نياز اوليه كشوررا رفع كرده واضافه بر آن را ميتوان براي سود دهي و منافع اقتصادي كشور صادر كرد.
هرساله به مقدار زيادي محصول نخود سفيد، صادرات واز طريق مرزهاي عراق و افغانستان و پاكستان براي فروش در بازاراين كشورها به فروش مي‌رسد.
شركت نخودانه براي هدف وگسترش محصولات كشاورزي وجهت رونق دادن به اقتصاد كشور و صادرات به كشورهاي عراق و افغانستان و پاكستان وبازارهاي جهاني در صدد است محصولات خود را به صورت عمده وبا كيفيت بالا تضمين شده به مشتريان عزيز عرضه كند.
براي خريد محصولات مورد نظرتان ميتوانيد از طريق فرم سفارش يا شماره تماسي كه در صفحه قرار داده ايم تماس برقرار كنيد تا مشاوران ما جهت مشاوره وخريدمحصول شما را راهنمايي كنند تا شما مشتري عزيز خريد خوبي داشته باشيد.

مركز خريد نخود | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

وقتي قصد داريد نخود را از فروشگاه خريداري كنيد، برخي نكات مهم را در نظر بگيريد تا بهترين محصول را انتخاب كنيد و از خريد خود راضي باشيد. 

نوع نخود: در بازار ممكن است چند نوع نخود مختلف وجود داشته باشد، از جمله نخود سبز، نخود قهوه‌اي و نخود چيك پياز. انتخاب نوع مناسب به ويژگي‌ها و نيازهاي آشپزي خود بستگي دارد.

ظاهر نخود: نخود‌ها بايد تازه و سالم باشند. از نخود‌هايي كه خراش‌ها، لكه‌ها يا علائم فاسدي دارند، پرهيز كنيد. همچنين، مطمئن شويد كه بسته‌بندي نخود در وضعيت خوبي قرار دارد و هيچ گونه شكستگي يا نشتي وجود ندارد.

تاريخ انقضاء: در صورتي كه نخود در بسته‌بندي‌هاي آماده موجود باشند، تاريخ انقضاء را چك كنيد و مطمئن شويد كه محصول تا تاريخ انقضاء مصرف مي‌شود.

محل خريد: به مكان خريد خود اهميت دهيد. اگر ممكن است از فروشگاه‌هاي معتبر و با نام خريد كنيد تا از كيفيت بهتري اطمينان حاصل كنيد.

قيمت: مقايسه قيمت‌ها بين فروشگاه‌ها و برندهاي مختلف را در نظر بگيريد. همچنين، به تخفيفات و پيشنهادهاي ويژه توجه كنيد تا صرفه‌جويي كنيد.

وزن و حجم: مقدار مورد نياز نخود را مشخص كنيد و مطمئن شويد كه بسته‌بندي انتخابي با تعدادي كافي از نخود براي شما مناسب است.

نكات نگهداري: بعضي از نخود‌ها نياز به خنك نگهداري دارند. در صورتي كه به نكات نگهداري دقت نكنيد، ممكن است نخود‌ها سريعاً فاسد شوند. بنابراين، اطلاعات مربوط به نگهداري را از برچسب محصول بخوانيد و به عمل كنيد.

منبع: اگر ممكن است براي شما مهم باشد كه نخود‌ها از كجا تامين شده‌اند، اطلاعات مرتبط با منبع نخود‌ها را بررسي كنيد.

برچسب محصول: برچسب محصول شامل اطلاعات مفصلي از جمله مواد تشكيل‌دهنده و اطلاعات تغذيه‌اي است. اين اطلاعات به شما كمك مي‌كنند تا محصول مناسب را انتخاب كنيد.

نكات سلامتي: در زمان خريد نخود، دست‌هاي خود را بهبود بخشيد و از تميزي و ضدعفوني كردن آنها پيروي كنيد. همچنين، ماسك بزنيد و به فواصل اجتماعي احترام بگذاريد.

در نهايت، تجربه شما در خريد نخود از فروشگاه به انتخاب محصول با كيفيت و تازه و همچنين به رضايت شما از تجربه خريد كمك مي‌كند.

 
مركز خريد نخود | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

خواص نخود

نخود يكي از مهمترين گياهان خوراكي است كه در دنيا مصرف مي‌شود و داراي مزاياي تغذيه‌اي و سلامتي زيادي است. در زير، برخي از خواص نخود را مطرح كرده‌ام:

منبع عالي پروتئين: نخود حاوي مقدار زيادي پروتئين هستند كه اهميت زيادي در تأمين نيازهاي پروتئين بدن دارد، به ويژه براي افراد گياه‌خوار و وگان.

منبع فيبر غذايي: نخود حاوي فيبر متعددي هستند كه مي‌توانند به بهبود سلامت دستگاه گوارش كمك كنند و مشكلاتي مانند يبوست را كاهش دهند.

منبع ويتامين‌ها و مواد معدني: نخود حاوي ويتامين‌هاي مختلفي از جمله ويتامين C، ويتامين K، ويتامين B6 و مواد معدني مانند آهن، مس، فسفر و منيزيم هستند.

كاهش قند خون: مصرف نخود مي‌تواند به كاهش قند خون كمك كند، زيرا فيبر موجود در آنها به استقلاب قند خون كمك مي‌كند.

كاهش خطر بيماري‌هاي قلبي: نخود حاوي اسيدهاي چرب اشباع نشده هستند كه به كاهش خطر بيماري‌هاي قلبي عروقي كمك مي‌كنند.

منبع آهن: براي افرادي كه به آهن كم دارند، مصرف نخود مي‌تواند به تأمين آهن مورد نياز بدن كمك كند.

كمك به كاهش وزن: فيبر و پروتئين موجود در نخود ممكن است اشباع‌كننده باشند و كمك به كاهش احساس گرسنگي و مصرف كالري زياد كنند.

مقابله با التهاب: تركيبات ضد التهابي موجود در نخود مي‌توانند به كاهش التهاب‌ها در بدن كمك كنند.

به علاوه، نخود به شكل‌هاي مختلفي مانند نخود خشك، نخود دا لنتي، نخود پخته و همچنين نخود به عنوان تهيه انواع غذاها و مخلفات مصرف مي‌شوند و تنوع غذايي را به منوهاي شما اضافه مي‌كنند. همچنين مي‌توانند به عنوان مؤنث پروتئين در جايگاه گوشت و ماهي در غذاهاي گياهي به كار روند.

مركز خريد نخود | تا 8 درصد تخفيف 100درصد خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي

مركز خريد نخود | تا 8 % تخفيف 100% خالص و درجه يك - خريد عمده و جزئي - در اين مقاله در مورد موضوعات قيمت نخود عمده - قيمت نخود قرمز در آذرشهر - قيمت نخود در بازار - قيمت نخود كرمانشاه 1400مختصر صحبت كرديم. در پايان مجددا تاكيد مي نماييم كه ما در شركت عظيم سالم سازان اذر با برند كراليچين تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم محصولات خود را با كيفيتي برتر در ايران طراحي و توليد نموده و بدون واسطه تقديم مشتريان نماييم. ما مقتدرانه مدعي هستيم تمام قوانين استاندارد هاي ايران و بين المللي را رعايت كرده و سعي داريم در آينده اي نزديك با گسترش بسته بندي انواع بيشتري از مواد غذايي و استفاده از تجهيزات و ماشين الات متنوع تر و بروزتر اروپايي , به درخواست هاي بازار ايران و حتي خارج ايران جامعه عمل بپوشانيم .شما عزيزان مي توانيد با ما با شماره تماس هاي 02166343279 – 09909070811 و دفتر مركزي : 66343279 -021 در ارتباط باشيد.

 

سوالات متداول در مورد مركز خريد نخود

در ادامه به برخي از سوالات متداول در مورد مركز خريد نخود پاسخ مي‌دهيم:

1. مركز خريد نخود كجاست؟

مركز خريد نخود معمولاً در شهرهاي بزرگ و صنعتي كه توليد نخود در آن‌ها رونق دارد، قرار دارد. از جمله مراكز خريد نخود در ايران مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • مركز خريد نخود كرمانشاه: اين مركز خريد در شهر كرمانشاه، يكي از قطب‌هاي توليد نخود در ايران، قرار دارد.
 • مركز خريد نخود همدان: اين مركز خريد در شهر همدان، يكي ديگر از قطب‌هاي توليد نخود در ايران، قرار دارد.
 • مركز خريد نخود اصفهان: اين مركز خريد در شهر اصفهان، يكي از شهرهاي صنعتي ايران، قرار دارد.

2. انواع نخود در مركز خريد نخود كدامند؟

در مركز خريد نخود انواع نخود از جمله نخود چيتي، نخود سياه، نخود فرنگي، نخود سبز و غيره به فروش مي‌رسد.

3. قيمت نخود در مركز خريد نخود چگونه است؟

قيمت نخود در مركز خريد نخود به عوامل مختلفي مانند نوع نخود، كيفيت نخود، عرضه و تقاضا و ساير عوامل بستگي دارد. به طور كلي، قيمت نخود در مركز خريد نخود نسبت به قيمت نخود در بازارهاي سنتي پايين‌تر است.

4. مزاياي خريد نخود از مركز خريد نخود كدامند؟

از جمله مزاياي خريد نخود از مركز خريد نخود مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • تنوع محصولات: در مركز خريد نخود انواع نخود با كيفيت‌هاي مختلف به فروش مي‌رسد.
 • قيمت مناسب: قيمت نخود در مركز خريد نخود نسبت به قيمت نخود در بازارهاي سنتي پايين‌تر است.
 • كيفيت بالا: نخودهاي عرضه شده در مركز خريد نخود معمولاً از كيفيت بالايي برخوردار هستند.

5. معايب خريد نخود از مركز خريد نخود كدامند؟

از جمله معايب خريد نخود از مركز خريد نخود مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • توزيع نامناسب: در برخي از مراكز خريد نخود، نخودهاي مختلف در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند و ممكن است تشخيص كيفيت نخود براي مشتريان دشوار باشد.
 • عدم امكان خريد حضوري: برخي از مراكز خريد نخود به صورت آنلاين فعاليت مي‌كنند و امكان خريد حضوري براي مشتريان وجود ندارد.

6. نحوه خريد نخود از مركز خريد نخود چگونه است؟

براي خريد نخود از مركز خريد نخود، مي‌توانيد به صورت حضوري يا آنلاين اقدام كنيد.

خريد حضوري

براي خريد حضوري نخود از مركز خريد نخود، بايد به يكي از مراكز خريد نخود در شهر خود مراجعه كنيد. در اين مراكز، انواع نخود با كيفيت‌هاي مختلف به فروش مي‌رسد. شما مي‌توانيد با بررسي نخودهاي مختلف، بهترين نخود را با توجه به نياز خود انتخاب كنيد.

خريد آنلاين

براي خريد آنلاين نخود از مركز خريد نخود، مي‌توانيد به سايت‌هاي اينترنتي اين مراكز مراجعه كنيد. در اين سايت‌ها، انواع نخود با كيفيت‌هاي مختلف به همراه قيمت‌هاي آن‌ها درج شده است. شما مي‌توانيد با بررسي نخودهاي مختلف و مقايسه قيمت‌ها، بهترين نخود را انتخاب كنيد.

نكات خريد نخود از مركز خريد نخود

براي خريد نخود از مركز خريد نخود، بايد نكات زير را در نظر بگيريد:

 • به كيفيت نخود توجه كنيد: نخودهاي تازه و با كيفيت معمولاً پوستي صاف و براق دارند.
 • به رنگ نخود توجه كنيد: نخودهاي سالم معمولاً رنگي يكدست دارند.
 • به اندازه نخود توجه كنيد: نخودهاي سالم معمولاً اندازه‌اي يكسان دارند.
 • به قيمت نخود توجه كنيد: قيمت نخود در مراكز خريد مختلف متفاوت است.

اطلاعات تماس


آذربایجان غربی - منطقه آزاد ماکو - شهرک صنعتی شماره یک - پلاک 6
مشاوره خرید: 34342855-044 -- 09909070811
© 2018 Salem sazan Azar. All rights reserved | unit It

آمار امروز :

بازدید امروز 78 بازدید دیروز 174 بازدید کل 612353

شرکت سالم سازان آذر با برند کرالیچین بسته بندی و پخش عمده انواع ادویه جات, بسته بندی و فروش عمده فلفل قرمز ترکی, ادویه pul biber بیبر, بسته بندی و پخش عمده انواع حبوبات, بسته بندی و پخش عمده انواع خشکبار, بسته بندی و پخش عمده انواع غلات فروش و پخش عمده به مراکز زیارتی – اقامتی-هتل ها-رستوران ها-کارخانجات-آماده همکاری با شرکت های پخش سراسر ایران .